Ładowanie...

Usługi

Aplikacje webowe

Systemy webowe

To profesjonalnie wykonane aplikacje internetowe. Zaprojektowane specjalnie do rozwiązania lub usprawnienia konkretnego procesu w Twoim biznesie.

Przykładem byłaby aplikacja umożliwiająca rejestrację Państwa klientów na wybraną datę wykonania usługi. Państwo jako administrator mogą taką rezerwację usługi akceptować/modyfikować/odrzucać/prowadzić konwersację z klientem.

Wszystko to w obrębie jednego spersonalizowanego systemu do którego mają Państwo dostęp z każdego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do internetu.

Przykład systemu rezerwacji to tylko kropla w morzu możliwości. Ograniczeniem jest jedynie Państwa wyobraźnia.

Aplikacje internetowe mają przewagę nad tradycyjnymi programami instalowanymi na komputerach. Przykład :

  • Program trzeba instalować na każdym komputerze z osobna. Aplikacja internetowa jest dostępna wszędzie – po wejściu na jej adres internetowy np. www.firma.pl/aplikacja.
  • Aplikacja jest zawsze dostosowana do Państwa biznesu i może być dowolnie dla Państwa modyfikowana. Program komputerowy narzuca dostosowanie się do niego.
  • Podczas tworzenia aplikacji mają Państwo możliwość nanoszenia swoich poprawek pod względem jej działania oraz wyglądu.

Modyfikacja, usprawnienie już istniejącej aplikacji

Web Developer Studio może wykonać modyfikację już istniejącej aplikacji webowej. Rozszerzyć jej funkcjonalność.

Pracujemy w technologiach PHP(Symfony), SQL, JavaScript. Jeżeli Państwa aplikacja jest stworzona w oparciu o wymienione technologie możemy wykonać jej modyfikację po wcześniejszym zapoznaniu się z jej strukturą.